KAIVA – kora kompānija, kurā labi jūtas visu gadagājumu cilvēki. Kora rindās ir tēvi un dēli, mātes un meitas un pat vīri un sievas. Kopīgi svētku pasākumi, piemēram, Jaungada sagaidīšana un tai sekojošā 1. janvāra ekskursija, Līgo svēti, gan kora KAIVA vārda dienas koncerti, gan pašu koristu vārda dienu svinēšana, laivošana pa Latvijas upēm u. c., kuros piedalās visas dziedātāju ģimenes, stiprina korī valdošo ģimeniskuma sajūtu.

Koris ne tikai tradicionāli gatavojas Dziesmu svētkiem, bet paspēj iemācīties arī dažādus citādus skaņdarbus. Dziedātājiem ir iespēja „ielauzīties” dažādās svešvalodās, piemēram, itāļu, spāņu, franču, vācu un angļu. Bet neaizmirstam arī latviešu dziesmas – pēdējos gados esam sagatavojuši savulaik populāru multiplikāciju filmu dziesmiņu programmu, sadarbībā ar bērnu centru „Karamele” brīnišķīgu Ziemassvētku dziesmu programmu, dziesmas no teātra izrādēm, R. Paula mīlas dziesmu programmu u. c.. Skaistas mūzikas un ieceres tās iestudēšanai vēl ir daudz.

Jauktā kora KAIVA dziedātāji ir visai atraktīvi, kas koncertos nebaidās gan kādu danci griezt, gan dažādus mūzikas instrumentus uzspēlēt. Kora diriģentes ir Ginta Rūse (bakalaura grāds diriģēšanā un maģistra grāds senās mūzikas dziedāšanā) un Lorijas Cinkusa, kura ventspilniekiem ir zināma kā vīru kora diriģente.

KAIVAS mēģinājumi notiek ceturtdienas vakaros plkst. 19.00 un sestdienās plkst. 12.30 Ventspils kultūras centrā.

Ar diriģenti sazināties var telefoniski 29138194 vai e-pastā [email protected].