2015.gadā studija “Jūras akmentiņi” atzīmē savu 20 gadu jubileju. Šajos gados studijas dalībnieki ir pārstāvējuši Latviju starptautiskajā Bērnu Eirovīzijas konkursā: 2004. gadā Norvēģijā un 2010 – Baltkrievijā. Ir pabūts ļoti daudzos starptautiskos konkursos.

2000.gadā – Itālijā iegūta Grand Prix balva, kā arī konkursā “Berliner Perle” Vācijā – Grand Prix. 2014. gadā konkursos Polijā, Spānijā, Baltkrievijā ir iegūtas pirmās vietas.       

Pašreiz studijā darbojas 84 bērni un jaunieši vecumā no 3. līdz 20. gadiem. Ar grupām vecumā no 3 līdz 9 gadiem strādā pieredzējuši pedagogi Inga Viļumova un Jolanta Kuzmina. Ar bērniem vecumā no 10 līdz 20 gadiem strādā pasniedzēji Inga Pašāne un Lūcija Boitmane. Visu grupu un solistu repertuāru gatavo, aranžē, ieraksta un producē Igors Voļhins.

Pateicoties Ventspils pilsētas domes atbalstam studijas dalībniekiem ir unikālā iespēja piedalīties gan valsts gan arī starptautiskajos konkursos un festivālos!

Katru gadu studija gatavo vairākas koncertprogrammas. Jau no dibināšanas brīža studijas audzēkņi ir regulāri piedalījušies LTV rīkoto konkursu finālos: sākot ar mazo dziedātāju konkursiem “Cālis”, “Saules zaķis”, kurš tagad ir pārtapis par “Balss pavēlnieku”, un beidzot ar konkursa “Eirodziesma” nacionālo atlasi. Studija katru gadu piedalās mākslas un mūzikas festivālā “Bildes” Rīgā, Latvijas Radio un LTV rīkotajā pasākumā “Muzikālā banka”, labprāt koncertē dažādās Latvijas pilsētās.  

Kontakti: tel. +371 29102850 (Lūcija Boitmane, vadītāja)
e-mail: [email protected]

Studijas “Jūras akmentiņi” video vietnē YOUTUBE portālā:

https://www.youtube.com/channel/UC6osWVqX-0aKW0RLJsbLcVA/feed?view_as=pu...