Publicēts:   10/04/2018
Atpakaļ

Deju uzvedums “Kapteiņa Granta bērni”

Svētdien, 22.aprīlī plkst.15.00 teātra namā “Jūras vārti” Ventspils deju ansamblis “Liedags” aicina uz deju uzvedumu “Kapteiņa Granta bērni” pēc  rakstnieka Žila Verna tāda paša nosaukuma romāna motīviem.

 

Viss sākas ar atrastu pudeli. Kur meklēt nelaimīgo kapteini Grantu? Vai kapteiņa bērni sastaps tēvu?  Kā ceļiniekiem izdosies pārvarēt visus šķēršļus – dabas stihijas, zvēru un ļaunu cilvēku rīcību?

“Mums gribas eksperimentēt, lai dejotāji daudzveidīgāk varētu izpausties dejas valodā, iejusties tēlos ne tikai tautas dejas, bet arī mūsdienu dejas formā,” tā par uzveduma ieceri kolektīva mākslinieciskā vadītāja un idejas autore Inga Liepiņa.

Iepriekšējos gados deju ansambļa “Liedags” sniegumā izdejotas pasakas “Kaķīša dzirnaviņas”, “Sniega karaliene“, “Sprīdītis”, “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši“, “Īkstīte“  u.c.  un ir ieguvušas skatītāju nedalītas simpātijas un pozitīvas atsauksmes.

Deju uzvedumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, SIA “Tehniskais Nodrošinājuma dienests“, Ventspils Tehnikums.

 Nāc, ceļo kopā ar mums!

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.