Publicēts:   05/29/2018
Atpakaļ

Aicina tirgotājus piedalīties Jūras svētkos

Kā ierasts katru gadu jūlija mēnesī Ventspilī tiek atzīmēti Jūras svētki. Šovasar tie notiks 14. jūlijā. Līdzās svētku pasākumiem, vēlamies piedāvāt apmeklētājiem iegādāties Latvijā ražotu produkciju Jūras svētku tirdzniecības vietās.

 

Aicināti pieteikties ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu „zaļā” tirgus produktu ražotāji, amatnieki un amatu pratēji, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki/individuālie meistari, dažādu kūpinājumu tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, našķu un saldumu tirgotāji. Tāpat sagaidām meistarus, kas no darbojas ar seju apgleznošanu un hennas zīmējumiem., kā arī piedāvā atrakcijas bērniem.

 

 

 

Pieteikties un iesūtīt dokumentus dalībai tirdziņā iespējams līdz 2018.gada 22.jūnijam pie tirdzniecības koordinatorēm: Mairitas Grebes tel.26609285 un Kristīnes Stiķes tel.26885165, e-pasts: svetki.kultura@ventspils.lv

 

 

Plašāka informācija par tirdzniecības noteikumiem, pieteikšanos, tirdzniecības nodevu, maksu par tirdzniecības vietu, kā arī iesniegums dalībai pieejami šeit: 

Noteikumi

Pielikums Nr1

Pielikums Nr2

Pielikums Nr3

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv.