Publicēts:   06/06/2018
Atpakaļ

Senioru deju kopai “Brīzīte”- 15

Sestdien, 9. jūnijā plkst.16.00 Ventspils kultūras centrā uz savu 15 gadu jubileju “Mēs esam bagātas – mums pieder deja” aicina Ventspils senioru deju kopa “Brīzīte” un tās vadītāja Inga Liepiņa, lai kopā ar saviem domu biedriem un draugiem vasaras ziedoņa skaistumā dāvātu dejas un dziesmas prieku.

 

Kopā ar jubilārēm svinēs senioru deju kopas  “Aivas” (Skrīveri), “Saules” (Rīga), “Aspazijas”   (Sigulda), Ventspils jauktais koris “Līvzeme” un senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne”, Ventspils vīru vokālais ansamblis, dziesmu ansamblis “Ventiņ”, Ventspils Blumīzeristi un deju ansambļa “Liedags” bērnu deju kolektīvi. 

 

“Šajā Latvijas simtgades svētku laikā, arī mūsu senioru deju kopai “Brīzīte” nozīmīgs notikums - pastāvēšanas 15 gadi. Baudot labu mūziku un fiziskās aktivitātes, dāmām deja ir īpašs veids, kā tikt galā ar savām dzīves nebūšanām un stresu. Mēģinām darīt arvien kaut ko jaunu, aktīvi strādājam ar sevi, lai vecums būtu iespējami patīkamāks,” tā svētku reizē par gaidāmo notikumu kopas vadītāja Inga Liepiņa.

 

Ieeja bez maksas.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].