Publicēts:   06/06/2018
Atpakaļ

Sieviešu koris “Venda” iekļūst “Dziesmu karu” finālā

2. jūnijā un 3. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika koru konkursa pusfināli, kur piedalījās arī Ventspils Kultūras centra sieviešu koris “Venda”. Anitras Niedres un Rudītes Tālbergas vadītais sieviešu koris “Venda” iekļuva koru konkursa “Dziesmu kari” finālā, sieviešu koru konkurencē ar 46.44 punktiem ierindojoties otrajā vietā.

 

Kopumā par iespēju startēt koru konkursa “Dziesmu kari” finālā sacentās 57 kori. Saskaņā ar žūrijas lēmumu dalībai “Dziesmu karos” tika izvirzīti 34 kori – 20 jauktie kori, 6 vīru kori un 8 sieviešu kori. Pusfinālistus vērtēja diriģenti Māris Sirmais, Sigvards Kļava, Andris Veismanis, Jānis Erenštreits, komponisti Rihards Dubra.

 

Koru konkursa fināls “Dziesmu kari” notiks 30. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Finālā korus vērtēs starptautiska žūrija – diriģenti Mārtiņš Ozoliņš un Sigvards Kļava, komponisti Selga Mence un Uģis Prauliņš, kā arī komponists un diriģents Vaclovs Augstins (Lietuva), diriģents Kari Turunens (Igaunija). 

Ventspili finālā pārstāvēs divi kori – Ventspils Kultūras centra sieviešu koris “Venda” un jauktais koris “Ventspils”.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].