Baltkrievu kultūras dienas “No Līgo līdz Kupalai”

 

 

 

 

No 29. jūnija līdz 1. jūlijam Ventspilī notiks Baltkrievu kultūras dienas.

 

Svētki tiks ieskandināti jau 29. jūlijā plkst. 16.00 Dzirnavu laukumā, savukārt atklāšnas pasākums sāksies plkst. 19.00.

 

 30. jūnijā, plkst. 14.00, visi interesenti aicināti uz Bērnu parku “Fantāzija”, kur notiks Baltkrievijas vieskolektīvu koncerts. Plkst. 20.00 Dzirnavu laukumā sāksies tradicionālie baltkrievu svētki “Kupalje”.

 

1.jūlijā Bērnu pilsētiņā no plkst. 12.00 uzstāsies nopelniem bagātais amatiermākslas deju kolektīvs “Ļaļički”. Savukārt, plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” notiks Baltkrievu kultūras dienu noslēguma koncerts. Uzstāsies Ventspils baltkrievu dziesmu ansamblis “Žuravinka”, kā arī svētku viesi – tautas folkloras grupa “Živica” (Kvasova), estrādes studija “Siptima”(Grodņa), kā arī lietišķās mākslas meistari no Grodņas.

                           

 

 

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].