Krišjāņa Barona svētki “Tēvu tēvi laipas met...’” un Danču vakars

Tradīcijas turpinot , 28. oktobrī, plkst. 12.00, Kultūras Centrā notiks folkloras svētki , godinot Krišjāni Baronu. Šī gada tēma sasaucas ar dainu “Tēvu tēvi laipas met…”.

Mūsu valstij apaļa gadskārta-100 gadi, Tautas Frontei- 30 gadi un arī Ventspils folkloras kopai “Laipa” ir jubilejas gads - 30 gadi. Ko tēvi “vērtību laipās metuši ”, to bērni turpina. Dainas dzīvas top, kad tiek skandētas. Par to rūpēsies  “Laipa” kopā ar mīļiem ciemiņiem – novada un pilsētas  folkloras kopām: “Sītavu”, “Pūniku”, “Urdavu”, “Pill tīn”, “Kāndlu”, “Zdravicu”, “Rotaļnieku” un “Vēlavu”.

Danči būs kopā ar Jelgavas  folkloras kopu “Dimzēns”.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].