Publicēts:   11/09/2018
Atpakaļ

Komēdija “Tāda es esmu” latviešu sievietes pašapziņas celšanai

9. novembrī, Ventspils kultūras centrā, plkst. 19.00, aicinām uz komēdiju “Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā. Tas ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Izrādē atklāsies latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
  • vai esi bijusi laba meitene? Neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru?
  •  Skūt vai epilēt?
  •  Masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem?
  •  Botulīns vai jau skalpelis?
  •  Bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?
  •  

Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē krēmiem un dubļu maskām, diētām un gēla nagiem, tauku atsūkšanai un pareizajam lūpu krāsas tonim. Nereti aiz šī ārējā slāņa sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas, starp citu, neslēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet, ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai pienāks situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā…

Savukārt vīriešiem izrādes veidotāji atgādina – par mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.

 

Sieviete ir labākais, kas Latvijā ir.

To izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, un izrāžu apvienības „Panna” komanda.

 

Biļetes iegādājamas Ventspils Kultūras centra kasē un Biļešu Paradīzes kasēs.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]