Publicēts:   18/10/2018
Atpakaļ

Senioru sieviešu korim “Slavjaņe”- 30

Sestdien, 27. oktobrī plkst.16.00 Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā uz savu 30 gadu jubilejas koncertu “Rudens sapnis” aicina Ventspils senioru sieviešu koris “Slavjaņe” un tās mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika, lai kopā ar saviem domu biedriem un draugiem rudens daudzkrāsainajā skaistumā dāvātu dziesmas prieku.

 

Kopā ar jubilārēm vissenākās, visskaistākās, sirdij atpazīstamās melodijas valša ritmā izdziedās un izdejos arī Ventspils jauktais koris “Cantabile”, Jeļenas Smirnovas deju grupa, folkloras kopa “Zdravica” un solisti.

 

Zem kora “Slavjaņe” 30 gadu jubilejas zīmes dziedātājas savus skatītājus priecēs arī Slāvu garīgās mūzikas svētkos “Ziemassvētku zvani – 18” nākošā gada janvārī un koncertā “Mans dziesmotais mūžs” marta mēnesī, kurā skanēs skaistākās melodijas veltītas mātei.

 

Ieeja bez maksas.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].