Publicēts:   11/24/2018
Atpakaļ

Pensionāru biedrības “Ventspils Liedags” amatierteātrim 1 gada jubileja!

Sestdien, 24. novembrī, plkst. 13:00, Ventspils kultūras centra mazajā zālē pensionāru biedrības “Ventspils liedags” amatierteātris ielūdz uz savu 1. dzimšanas dienu ar devīzi “Nekas nav labāks izdomāts par dzīvi!”!

 Jaunais kolektīvs palūkosies uz gada laikā paveikto un mēģinās ieskatīties nākotnē. Pasākumā aicināti piedalīties kolektīva atbalstītāji, radi un draugi.

            Visiem mūsu amatierkolektīviem, jauno darba cēlienu sākot, “Ventspils Liedaga” amatierteātris novēl – saglabāt sevī un savā daiļradē visu stihiju spēku, būt Gaisa, Uguns, Ūdens un Zemes cilvēkam šajā dižajā pasaulē, kas saukta par Teātri!  Lai mums visiem veiksme un spēks, laime un uzvaras!

 

Ieeja bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].