Publicēts:   20/11/2018
Atpakaļ

Deju uzvedums “Baltais ziemas stāsts”

Svētdien, 2.decembrī plkst.15.00 teātra namā “Jūras vārti”, Adventi un Ziemassvētkus gaidot, Ventspils mūsdienu deju studijas Prieks” audzēkņi un tās vadītāja Everita Panfiļonoka aicina uz muzikālu deju uzvedumu “Baltais ziemas stāsts”. Skatītājiem būs iespēja kopā ar koncerta dalībniekiem meklēt Ziemassvētku brīnumu. Kāds tas būs… lai paliek noslēpums.

Uzvedumā ar saviem priekšnesumiem priecēs arī Ventspils Centra sākumskolas 1.-3. klašu meiteņu koris “Pērlītes” un zēnu vokālais ansamblis, vadītāja Rita Vēverbrante, Ventspils Centra sākumskolas zvanu ansamblis “Saules zvani”, vadītāja Sandra Sproģe, Ventspils 4. vidusskolas 2.-4. klašu meiteņu koris, vadītāja Regīna Laure un Ventspils Jaunrades nama deju studijas “Scorpions” audzēkņi Ingas Spodiņukas vadībā. 

Biļetes cena 2.00 EUR.
Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.
Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.comTwitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.
Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.
Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].