Publicēts:   22/11/2018
Atpakaļ

Adventa koncerts “Atver…”

Svētdien, 2. decembrī plkst.17.00 un 19.00 Ventspils Livonijas ordeņa pilī ar labām domām un atvērtu sirdi ğitārists un komponists Kaspars Zemītis sadarbībā ar Ventspils sieviešu kori “Venda”, vokālo ansambli “Mundus” un PIKC Ventspils mūzikas vidusskolas kori “Nošu planētas”, Rudītes Tālbergas un Anitras Niedres vadībā, izdziedās gaišo Adventa ziņu.

 

Koncertā  “Atver...” izskanēs populāras Ziemassvētku laika dziesmas Kaspara Zemīša aranžējumā, kā arī cikls “Gaismu gaidot” ar Normunda Beļska tekstu. Koncerta vadītāja Ineta Kalniņa ar palīgiem.

 

Ieeja 1.50 EUR .

 

Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un biedrība “Mazā prinča planētas”.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].