Publicēts:   22/11/2018
Atpakaļ

Koncerts “Ledus puķu balle”

Sestdien, 1. decembrī plkst.15.00 Ventspils kultūras centrā Ventspils senioru deju kopa “Brīzīte” un vadītāja Inga Liepiņa, turpinot aizsākto tradīciju, aicina uz koncertu “Ledus puķu balle”.

 

Kad vējš logos sniegpārslu mežģīnes kar un loga rūtīs zīmē leduspuķes, ar savām leduspuķēm - gan baltām, gan krāsainām, gan dziedošām, gan dejojošām skatītājus iepriecinās arī vieskolektīvi - Nīcas novada Otaņķu pagasta senioru deju kopa “Teiksma”, vadītāja Kristīne Jaunbrūna, Saldus novada Jaunlutriņu tautas nama senioru deju kopa “Senlejas”, vadītāja Rasma Liekmane, Līvas Liepājas latviešu biedrības nama senioru deju kopa “Rietumvējš”,  vadītājas Laimdota Andersone un Ārija Ratkuss, kā arī Ventspils senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne” Angelikas Dzintaras vadībā.

Ieeja 2.00 EUR.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.