Publicēts:   03/01/2019
Atpakaļ

Koncerts “Baltos sniegos līksmas dejas”

Sestdien, 12. janvārī plkst.18.00 Ventspils kultūras centrā, iesākoties  Jaunajam 2019. gadam, koncertā “Baltos sniegos līksmas dejas” sadejos Ventspils novada un pilsētas tautas deju kolektīvi.

 

Ar siltiem smaidiem, mirdzošām acīm un raitu dejas soli  skatītājus priecēs Ances kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ance“, vadītāja Elita Kuģeniece, Ventspils novada pašvaldības tautas nama “Usma“ vidējās paaudzes deju kolektīvs “Usma“, vadītāja Agnese Sarma, Ventspils kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kurzeme“, vadītāja Indra Zarāne, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Liedags” un jauniešu deju kolektīvs “Liedags”, vadītāja Inga Liepiņa. 
 

Ar skanīgām dziesmām koncertu kuplinās  Ventspils kultūras centra dziesmu ansamblis “Ventiņ”  Dinas Bānes vadībā.
 

Lai ar ziemu savijusies deja!

 

Ieeja 2.00 EUR.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].