Publicēts:   04/01/2019
Atpakaļ

Slāvu garīgās mūzikas koncerts “Ziemassvētku zvani”

Sestdien, 12. janvārī plkst.14.00 Ventspils Jaunrades namā uz tradicionālo slāvu garīgās mūzikas koncertu “Ziemassvētku zvani” aicina Ventspils senioru sieviešu koris “Slavjaņe” un tā mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika.

 

Koncertā piedalīsies Ventspils jauktais koris “Kaiva”, diriģente Ginta Rūse, jauktais koris “Cantabile”, diriģente Elena Vaseva, sieviešu koris “Lība”, diriģente Margita Kronberga, Ventspils Centra sākumskolas zvanu ansamblis “Saules zvani”, vadītāja Sandra Sproģe, Ventspils vācu kultūras biedrības ansamblis “Windau”, vadītāja Antra Ziemele, Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas ansamblis “Konfeti”, vadītāja Ļaļa Basmanova un Ventspils krievu folkloras kopa “Zdravica” Nataļjas Cinkmanes vadībā.

 

Ieeja bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].