Publicēts:   08/01/2019
Atpakaļ

Muzikāls vakars kopā ar Hubertu Ignatu

Piektdien, 11. janvārī plkst.19.00 Ventspils kultūras centrā, aicinām baudīt muzikālu vakaru kopā ar saksofonistu, komponistu un aranžētāju Hubertu Ignatu, lai neformālā gaisotnē atzīmētu viņa 70 gadu jubileju.

 

Huberta Ignata muzikālās aktivitātes aizsākās 60. gados – viņš muzicējis Gunāra Šteinerta vadītajā bigbendā, Ventspils bigbendā Ziedoņa Zaikovska vadībā, kā arī uzstājies restorānos un saviesīgos pasākumos. Šobrīd Huberts muzicē Ventspils senioru bigbenda sastāvā un joprojām ir viens no labākajiem tenorsaksafonistiem Latvijā!

 

Koncertā piedalīsies trīs paaudžu bigbendi.

 

Ieeja bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].