Publicēts:   07/02/2019
Atpakaļ

Ventspilī skanēs Jāņa Lūsēna mūzika

Ceturtdien, 14. februārī plkst. 19:00 Ventspils Kultūras centrā notiks šī gada jubilāra komponista Jāņa Lūsēna daiļradei veltīts koncerts.

 

Tajā piedalīsies Ventspils jauktais koris “Līvzeme”, diriģente Astra Plostniece, senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne”, diriģente Angelika Dzintara un Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas audzēkņi, pedagogi Gatis Poriņš un Rinalds Kandalincevs.

 

Koncertā skanēs Jāņa Lūsēna solo un kora dziesmas, kā arī “Diatoniskā kantāte'”  ar Leonīda Breikša dzeju. Instrumentālo pavadījumu atskaņos Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogi un audzēkņi.

 

Ieeja 2.00 EUR.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.