Publicēts:   13/02/2019
Atpakaļ

Latvijas amatierteātru iestudējumu reģiona skate Ventspilī

Sestdien, 23. februārī Ventspils Kultūras centrā visas dienas garumā varēs vērot daļu no  Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2018” Kurzemes reģiona skates programmas.

 

Plkst.12.00 izrāžu parādi atklās mājinieki – Ventspils teātris ar iestudējumu Dž.Patriks “Dīvainā misis Sevidža” Vijas Draviņas režijā, plkst. 14.30 sekos Jaunlutriņu amatierteātra izrāde D.Judina “Septiņi vakari”, režisore Sandra Medne, plkst. 16.30 Druvas amatierteātris, režisores Ļubovas Kapteines vadībā, izrādīs A.Eglīša lugu “Par purna tiesu”, plkst. 19.00 Ventspils novada Popes amatierteātris “Pavasars” un režisore Ineta Kalniņa skatītājus iepazīstinās ar iestudējumu A.Grīniece “Puķu brokastis”, bet skates programmu Ventspilī noslēgs Ventspils novada Zlēku amatierteātris  ar Ā.Alunāna lugu “Mūsu pokāls”.

 

Iestudējumus vērtēs teātra zinātniece un kritiķe Dita Jonīte, teātra zinātniece Lauma Mellēna–Bartkeviča, teātra zinātniece un kritiķe, žurnāla “Teātra Vēstnesis” galvenā redaktore Edīte Tišheizere.

 

Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2018” Kurzemes reģiona skate notiks no 22. februāra līdz 24. februārim Liepājā, Ventspilī un Saldū, bet visā Latvijā reģionu skates norisināsies līdz marta beigām un līdz 2019. gada 1. aprīlim būs zināmi tie 10 labākie  Latvijas amatierteātri, kuri piedalīsies Skates finālā Rīgā, Dailes teātrī 27. un 28. aprīlī.       

 

Ieeja bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.comTwitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]