Sieviešu dienas balle ar grupu "Sestā Jūdze"

UZMANĪBU- VISAS BIĻETES IZPĀRDOTAS. 9. martā, plkst. 21.00, Ventspils Kultūras centrs aicina atzīmēt Sieviešu dienu, apmeklējot šiem svētkiem veltīto balli! Par atmosfēru Sieviešu dienas ballē parūpēsies Latvijas titulētākā kantri mūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kā arī deju studija “Prieks”.

 

 

Grupa “Sestā Jūdze” trīs reizes ir ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu un “Ģrand Prix” Bauskas Starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā, kā arī laidusi klajā 3 mūzikas albumus un aktīvi koncertē visā Latvijā.

Grupā „Sestā jūdze” muzicē: dziedātājs un dziesmu autors Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no virtuozākajiem un spilgtākajiem kantrī mūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras).

 

Biļetes cena: 8.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana no 26.02.2018. Ventspils Kultūras centra kasē (tālr. 63624796).

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.