Izrāde "Trīs skaistas sievietes"

Pensionāru biedrības “Ventspils liedags” amatierteātris iestudējis jaunu izrādi -  lirisku  komēdiju  “Trīs skaistas sievietes”. Autors ir krievu dramaturgs Valentīns Fainbergs, bet lugu tulkojusi un senioru amatierteātrim piemērojusi režisore Līga Poriete. Vizuālais noformējums – māksliniece Līva Ozoliņa.

Izrāde iestudēta divos sastāvos, un paredzētas divas pirmizrādes – 2. martā un 20. aprīlī, plkst.14.00. 

Trīs draudzenes – Ievu, Jūliju un Maiju – atveido Tamāra Turele vai Ilze Erkena, Helena Birzenberga vai Anita Kalniņa un Biruta Šēniņa vai Līga Poriete.

Tas ir aizkustinošs un ironisks stāsts par sieviešu draudzību un mīlestības meklējumiem, par trim talantīgām un pašpietiekamām dāmām pēc 50, kuras dzīvo interneta laikmetā, kā arī par to, cik mums ikvienam svarīgi būt vajadzīgam, sajust rūpes par sevi, būt laimīgam.

Ieeja par ziedojumu.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].