Izklaidējošs rotaļuzvedums ar Čučumuižas Rūķiem

10.martā, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.14.00 bērnu parkā “Fantāzija” uz izklaidējošu rotaļuzvedumu aicina Čučumuižas Rūķi.

Ziema  negrib  padoties, sūta  aukstu  vēju un slapju sniegu. Tomēr, lāsteku burkāni pie jumtiem vairs neturas, jo sauleszaķēns tos naski nograuž. Tas mudina mūs sākt pavasara darbus. Sauleszaķēns uz palodzes – skat, logs jānomazgā! Sauleszaķēns nolec uz grīdas, un puteklīši ķircinot kutina degunu!

Pavasara vēstneši ir klāt! Čučumuižas rūķi palīdzēs mums visiem tos saskatīt. Sniegpulkstenīši drosmīgi izberzē sniegu no actiņām, pūpols noceļ micīti saulītes priekšā un putniņi vij ligzdas. Aizdziedāsim projām mākonīšus, lai saulīte sasilda pavasara vēstnešus.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]