Interaktīva izrāde bērniem un vecākiem “BALLĪTE”

24.martā, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 14.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies interaktīva izrāde bērniem un vecākiem “BALLĪTE”.

Interaktīvā izrāde “Ballīte” ir jautra rotaļu izrāde visai ģimenei, kurā bērni un arī viņu vecāki, tiks ierauti aizraujošā piedzīvojumu karuselī un kopā ar izrādes varoņiem dziedās, dejos, minēs, rādīs mēmo šovu un vēl daudz ko citu, bet tas lai paliek noslēpums!

Pasākumus vadīs radošā apvienība “Teātris un Es”.

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]