Bērnu pilsētiņās viesosies Maša un Lācis

3.martā, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.14.00 bērnu parkā “Fantāzija” uz izklaidējošu rotaļuzvedumu aicina zinātkārā Maša un Lācis.

 

Maša ir mazais nemiera gariņš - viņai vienmēr gribas visu redzēt, dzirdēt un piedalīties. Maša vienmēr uzdod jautājumus un vēlas visu uzzināt, kā arī izmēģināt. Tikmēr Lācis mierā un klusumā izbauda šaha spēli ar sevi pašu. Pēkšņi kā sniegs no gaisa uzrodas Maša, un Lāča vientulības idillei tiek pielikts punkts.

Maša nespēj rimties un būt uzstājīga, jo ir apņēmusies slidot. Lāča aizrādījumi, ka ledus jau ir izkusis, viņu nespēj izsist no līdzsvara. Maša tramdās, trinās, gorās un grozās pa māju kā tāds vilciņš. Lācim nekas cits neatliek kā rast risinājumu šajā īpaši sarežģītajā situācijā. Vai un kā tas viņam izdosies? To uzzināsiet svētdien...

 

Vēršam uzmanību, ka no 3.marta svētdienas pasākumu laiki bērnu pilsētiņās tiek mainīti. Bērnu pilsētiņā turpmāk tiksimies plkst. 11.00, savukārt bērnu parkā “Fantāzija” Pārventā plkst. 14.00!

 

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Krāsu karuselis”

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ieeja bez maksas.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].