Publicēts:   07/03/2019
Atpakaļ

Ventspils pilsētas un novada amatieru koru skate

9.martā, plkst. 13.00 Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā notiks ikgadējā Ventspils pilsētas un novada amatieru koru skate.

Ikgadējās koru skates mērķis ir veicināt vietējo koru māksliniecisko izaugsmi un kvalitatīvu attīstību. Skatē piedalīsies 11 vietējie kori- jauktie, sieviešu, vīru un senioru kori. Skatītājus sagaida interesanta un daudzveidīga programma. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad koriem bija jāizpilda obligātā programma, šoreiz tie var izpildīt 3 brīvas izvēles dziesmas.

Pasākums notiks Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā (Kuldīgas ielā 1, Ventspilī).

Bezmaksas pasākums.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]