Izklaidējoša rotaļprogramma ar animāciju varoni Gūfiju

17.martā, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 14.00 bērnu parkā “Fantāzija” uz izklaidējošu rotaļprogrammu aicina animāciju varonis Gūfijs.

Vai zini, cik mīksta un liela ķepa ir sunim Gūfijam? Nē? Tad, nepalaid garām atkal satikšanos ar sunīti Gūfiju, kas sagādājis bērnu brīvlaika neparasto izaicinājumu. Piedzīvo patiesi aizraujošu svētdienu, lai kārtīgi izdejotos un izdziedātos.

Pasākumus vadīs mākslinieks Aivars Birzmalis.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]