Ventspils teātra izrāde “Dīvainā misis Sevidža”

Sestdien, 30. martā plkst. 17.00 Ventspils kultūras centrā vēl nesen izskanējušajai Starptautiskajai teātra dienai par godu Ventspils teātris aicina uz izrādi Dž.Patriks “Dīvainā misis Sevidža”.

Iestudējuma režisore ir Vija Draviņa. Tēlos iedzīvojušies aktieri – Liāna Griķe, Olafs Indersons, Simona Grieze, Vita Kaudze, Andris Lasmanis, Kaspars Doniņš, Baiba Griķe, Liena Kukaine, Mareks Kivulāns un Uldis Zeme. Galvenajā, misis Sevidžas, lomā Maija Feldmane.

Izrādes skatuvisko noformējumu veidojusi Mārīte Kluša, par gaismu un skaņām rūpēsies Indra Vītiņa un Mareks Spruģevics, bet aktieru vizuālos tēlus veidojusi Agnese Sproģe.

Radošā komanda piedāvā atbilžu meklēšanu uz mūžīgajiem jautājumiem – kādas ir mūsu dzīves vērtības, ko sabiedrība uzskata par “dīvaiņiem”, “dīvainībām” un kāpēc? Un nauda… Ko tā ar mums dara… Kas slēpjas aiz frāzēm “Jūs  labi turaties seglos” vai “Neēdiet tik ātri” vai “Ārā līst, neaizmirstiet paņemt lietussargu”? Kā tas ir – SAREDZĒT PATIESĪBU…

Biļetes cena 3.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt ŠEIT.