Publicēts:   18/03/2019
Atpakaļ

Tautas deju kolektīvu koncerts „Sadancojam Kurzemes sētā”

Sestdien, 23. martā plkst.18.00 Ventspils kultūras centrā Ventspils vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kurzeme” un senioru deju kolektīvs “SenKurzeme” Indras Zarānes vadībā, turpinot aizsākto tradīciju, aicina uz koncertu “Sadancojam Kurzemes sētā”.

Pavasara saulgriežus koncertā  līdzās mājiniekiem sadancos arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Imantieši” (Rīga), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vāruve” (Vārves pagasts) un senioru deju kolektīvs “SenBiguļi” (Bauska). Pavasara čalas koncertā ienesīs mazākie dejotāji no Ventspils Jaunrades nama deju kolektīva “Vilnītis”bet  pavasarīgu skaņu gaisotni radīs Piltenes mūzikas skolas pedagogi un Ventspils dziesmu ansamblis “Ventiņ”.

Ieeja 2.00 EUR

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]