Kr. Baronam veltīts pasākums "Tēvs, māmiņa"

Kr. Barona piemiņas pasākuma afiša

27.oktobrī plkst. 12.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē norisināsies pasākums "Tēvs, māmiņa", kas veltīts Kr. Barona piemiņai. 

Ventspils Kultūras centra folkloras kopa "Laipa" un tās vadītāja ik gadu aicina ventspilniekus un pilsētas viesus uz pasākumu Barona piemiņai. Šogad tēma ir "Tēvs, māmiņa", jo, kā stāsta L. Vaļuka: "Senču pieminēšana un godāšana sākas tieši ar sava tēva un mates godāšanu. Viņu vieduma un tikuma pārmantošana uztur stipru katru indivīdu, kā arī ģimeni, dzimtu un visu tautu". 

Pasākuma laikā savās dziesmās, atmiņās un stāstos dalīsies folkloras kopa “Laipa”, “Kāndla”, ”Rotaļnieks”, “Urdava”, ”Sītava”, ”Pūnika”, ”Pill tīn”, kā arī Tukuma kultūras nama folkloras un ziņģu kopa “Avots”.

Ieeja pasākumā bez maksas.

______________________________________________________________________________________________________________________

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]