Publicēts:   02/13/2020
Atpakaļ

Senioru balle jau 23. februārī

Arī februārī aicinām seniorus izdejoties un lielisku pavadīt laiku ballēs Ventspils Kultūras centrā!

Pirmā februāra Senioru balle notika 9. datumā, kā ierasts, plkst. 16.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē. Tajā par mūziku gādā

ja “Bančiks” un saksofonists Aigars Lasmanis, bet ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja  vokālais ansamblis “Mazā prinča planētas”.

Savukārt mēneša otrā balle notiks 23. februārī plkst. 16.00.  Tajā par mūziku visa vakara garumā rūpēsies grupa “Nakts nektārs”, bet nelielu koncertu sniegs senioru sieviešu vokālais ansamblis “Vēja stundā”.

Biļešu cena: 5,00 EUR.

Biļetes  iespējams iegādāties no visās “Biļešu paradīzes” kasēs, t.sk. Ventspils Kultūras centra kasē un internetā - https://ej.uz/senioru-balles-02-2020.

 

___________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]