ATCELTS / Komiķis Kalvis Troska: "Kas Tas Tāds?"

Piektdien, 13. martā, plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā viesosies stand-up komiķis Kalvis Troska ar savu soloizrādi “Kas Tas Tāds?”.

“Stand-up izrādes “Kas Tas Tāds?” nosaukums radies, iztēlojoties, ko varētu nodomāt cilvēki, ieraugot viņa seju uz afišas,” atzīst Kalvis Troska.

Kalvis ar Stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2014. gada, kuru laikā arī komiķu apvienības “Comedy Latvia” sastāvā ir uzstājies atpazīstamajos festivālos “Positivus”, “Playground“, “iNovuss” u.c. Šajā laika posmā viņš ir izkopis unikālu un neatkārtojamu pasaules redzējumu.

 Kalvja joki ir īsi un kodolīgi. Viņa stāsti ir gari, absurdi, bet nekad nav garlaicīgi. Viņa gaumīgā prasme lavierēt starp melnā humora dzīlēm un negaidīti absurdiem stāstiem padara viņu par unikālu tēlu Latvijas stand-up kultūrā.  Būdams viens no savdabīgākajiem un interesantākajiem komiķiem Latvijā, Kalvis ir ieguvis gan fanus ("Kalvis bija mans vakara favorīts!"/Satori.lv), gan cilvēkus, kuri viņu nekādi neieredz ("Kalvis nav mans favorīts!"/ Jānis).

Latvijas stand-up celmlauzis Edgars Bāltiņš par Kalvi saka: “Viņš viennozīmīgi ir komiķis, kurš ar savu humoru atšķiras no pārējiem vietējiem komiķiem un tieši tāpēc nereti tiek atzīts pat par labāko Latvijā. Gaumes jautājums, taču laba humora pazinējus Kalvis neatstās vienaldzīgus.”

Ieeja no 14 gadu vecuma.

Biļešu cena: 7.00 EUR

Biļetes pieejamas: https://ej.uz/Troska-Ventspils