Rotaļu programma bērniem “Smaržojošo puķu diena”

Svētdien, 8. martā,  plkst. 11.00 Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies rotaļu programma bērniem "Smaržojošo puķu diena". 

Mikijs 8. martu gaida ar nepacietību, jo tā ir īpaša diena - malu malās smaržo ziedi un visi iepriecina savas mammas, draudzenes un citas dāmas. Mikijam ir arī sagatavots kāds skaists pārsteigums mazajām princesēm, ko satiks Ventspilī. Svētdien ikvienam būs iespēja kopā ar Mikiju un arī Minniju doties jautrā ceļojumā pa puķu pļavu, jo viņi ir sagatavojuši dažādus uzdevumus, lai pavadītu jautru dienu kopā ar bērnu pilsētiņu apmeklētājiem un visus pārsteigtu.  

Pasākumu vadīs radošā apvienība "Pārsteigumu karuselis".

Ieeja  bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]