Saldus Tautas teātra izrāde "Sniega karaliene"

Svētdien, 1 martā, plkst. 12.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāma Saldus Tautas teātra izrāde – J. Švarcs  “Sniega karaliene",  Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2019" Kurzemes reģiona skates ietvaros.

Izrādes režisore: Inese Legzdiņa. Mūzikas autors: Andris Akermanis. 

Tā ir brīnumaina burvju pasaka visai ģimenei, kuras sižets ir zināms gan lieliem, gan maziem – kādā aukstā ziemas vakarā, kad caur brīnumainiem rakstiem rotātu omulīgo, silto māju logiem iezogas tumsa, bet pagalmā nemierīgi gaudo sniegputenis, Sniega karaliene ir aiznesusi Keju uz savu ledus pili un pārvērtusi viņa labo, atsaucīgo sirdi par ledus lausku. Daudzas grūtības nākas pārvarēt uzticamajai Gerdai, lai nokļūtu līdz Sniega karalienes pilij un glābtu draugu no ledus gūsta, kur valda auksta sirds un vienaldzība. Stāsts par drosmīgu sirdi, uzticamu draugu un lielu mīlestību.

Ieeja bez maksas.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]