ATCELTS / Koncerts “Krāsainais sadancis Kurzemes sētā”

Sestdien, 21. martā, plkst. 18.00 Ventspils Kultūras centrā norisināsies tautas deju kolektīvu koncerts “Krāsainais sadancis Kurzemes sētā”.

Tuvojoties pavasara saulgriežiem, mājinieki – Ventspils Kultūras centra vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Kurzeme” un senioru tautas deju kolektīvs “SenKurzeme” ir ielūguši ciemos citus kolektīvus, lai kopīgi uzstātos koncertā “Krāsainais sadancis Kurzemes sētā.

Koncertā skatītājus kopā ar minētajiem kolektīviem priecēs arī Grobiņas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sudmaliņas”, Valdemārpils vidējās paaudzes deju kolektīvs “Krišjānis” un deju kopa “Kūmys” no Viļāniem. Papildus krāšņajiem deju priekšnesumiem, apmeklētajiem būs iespēja baudīt arī raibo skaņu gaisotni, ko radīs Piltenes mūzikas skolas pedagogu un audzēkņu instrumentālais ansamblis un lauku kapella “Bumburneicys” no Viļāniem.

 

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]