Ed Rallidae digitālā albuma "Undone" prezentācija

Ed Rallidae jeb Edvarda Griezes albuma prezentācijas afiša

Ceturtdien, 10. novembrī, plkst. 19.00 mūziķis Ed Rallidae jeb īstajā vārdā Edvards Grieze aicina uz sava jaunā digitālā albuma "Undone" prezentācijas koncertu Ventspils Kultūras centrā. 

Albums "Undone" ir veidots elektroniskajā indi stilā, sadarbībā ar bundzinieku Saniju Bondaru un producentu Robertu Pētersonu.

Tas izdots ar Ventspils pilsētas domes atbalstu. 

Ieeja bez maksas.

________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]