Ansambļa “Ventiņ’” 30+ jubilejas pasākums.

Sestdien,  15. septembrī, plkst. 17.00, Ventspils  Kultūras centrā dziesmu ansamblis “Ventiņ’ “ svinēs jubileju  “30+”.

 

Ansamblis  kā folkloras kopa savu darbību sāka tālajos astoņdesmitajos  8. ceļu pārvaldē , kad sanāca pulciņš dziedāt gribošu sievu un vīru, kuriem vēlāk piepulcējās arī bērni un mazbērni. Pirmā tā vadītāja bija Ināra Salava.  1993. gadā  vadības  stūri pārņēma Regīna Lapsiņa.  Viņas  vadībā kolektīva repertuārā parādījās senās ventiņu dziesmas un ziņģes. Ansamblis mainīja muzicēšanas virzienu un kļuva par dziesmu ansambli. 2000.gadā par ansambļa daudzveidīgo repertuāru rūpējās  vadītājas  Marita Koha un Rasma Petmane.

No 2006. gada ansambļa vadītāja ir Dina Bāne.

 Šajā koncertā izskanēs ansambļa dalībnieku izvēlētās dziesmas no “Senās pūra lādes” līdz  R. Paula melodijām. Klausītājus un jubilārus ar muzikāliem sveicieniem iepriecinās arī ciemiņi!

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].