ATCELTS / Pavasara balle ar grupu "Zvaigžņu lietus"

Aprīļa trešajā sestdienā, 18. datumā, plkst. 21.00 aicinām ikvienu dejotgribētāju uz  Pavasara balli  Ventspils Kultūras centrā!

Par mūziku lieliskām dejām visa vakara garumā rūpēsies grupa "Zvaigžņu lietus", kura muzicē jau 26 gadus un ir pastāvēšanas laikā  ir izdevusi septiņus albumus. Grupas sastāvā ir  seši cilvēki - Alvis Grīnbergs (akustiskā ģitāra/ balss), Armands Sviķis (taustiņi), Gundars Minalgo (saksofons/ balss), Guntis Kaģis (bungas), Ingus Lelis (soloģitāra/balss) un Vairis Ausvalds (basģitāra). 

Balles apmeklētājus vakara gaitā sagaida arī priekšnesumi un foto stūris atmiņu iemūžināšanai.

 

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]