ATCELTS / Ventspils teātris "Sapņu pludmale" - PIRMIZRĀDE

Sestdien, 28. martā, plkst. 17.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāma Ventspils teātra pirmizrāde latviešu autores Aivas Birbeles lugai “Sapņu pludmale”.

Izrāde “Sapņu pludmale” ir komēdija vienā cēlienā par divām pensionārēm – Viju un Judīti, kuras satikušās brīvā režīma sieviešu cietuma kamerā, katra ar savu stāstu par to, kā tur nokļuvušas. Jāpiebilst, ka cietuma uzraugs Edgars ir reizē arī izmeklētājs un Vijas dēls.

Iestudējuma apmeklētājiem būs iespēja gan kopā pasmieties un padomāt par dzīvi, sapņiem, cerībām, gan arī izjust vientulības sūrumu, mātes un dēla attiecību samežģījumus un negaidītus likteņa pavērsienus.

Izrādes režisore - Vija Draviņa. Lomās - Liāna Griķe, Maija Feldmane un Kaspars Doniņš. Par skaņu rūpēsies Mareks Spruģevics, par gaismu - Indra Jāce, bet tērpus darinājusi Agnese Sproģe.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]