Bērnu pilsētiņās viesosies pirāti

Svētdien, 3. jūnijā, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija”, aicinām mazos ventspilniekus piedalīties rotaļuzvedumā “Pirātu piedzīvojumi jūrā un uz sauszemes”.

 

Kuģojot pa jūrām, pirātu kuģis meklē dārgumus, kas, kā izrādās, ir paslēpti tepat uz sauszemes! Visi klātesošie būs aicināti izdzīvot pirātu piedzīvojumus un kopā meklēt apslēptos dārgumus.

 

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Beztemata” no Liepājas.

 

Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].