Bērnu svētki 2019

Svētdien, 26. maijā plkst. 10.30 ar rotaļīgu svētku gājienu no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai atklāsim Ventspils Bērnu svētkus, kas tiek svinēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

Latvijas valsts simtgades atslēgas vārds 2019. gadam ir Varonība, līdz ar to Bērnu svētku pasākumā būs iespēja iepazīties ar profesiju pārstāvjiem, kuras saistās ar varonību. VUGD, Valsts Policija, Robežsardze, Kinologu pārstāvji piedalīsies pasākumā ar  lieliem un maziem tehniskiem spēkratiem, kurus bērniem būs iespēja apskatīt tuvumā.

Uz Bērnu svētku pasākuma atklāšanu sāksim pulcēties jau plkst. 9.30 Lielajā laukumā, lai plkst. 10.30 uzsāktu svētku gājienu kopā ar pasaku varoņu tēliem un bungu ritma grupu “Samba de Riga” pa Lielo prospektu. Ikviens apmeklētājs un dalībnieks ir aicināts līdzi ņemt ziepju burbuļu pūšamos, jo arī šogad veidosim lielāko burbuļu gājienu līdz Bērnu pilsētiņas centrālajai svētku skatuvei, kur plkst. 11.00 atklāsim Bērnu svētkus Bērnu pilsētiņā.

Plkst.11.15 Bērnu pilsētiņā uz lielās brīvdabas skatuves notiks svētku koncerts, kurā piedalīsies vokālie ansambļi un pop studijas. Uz mazās svētku skatuves uzstāsies deju studijas un deju ansambļi.

Visu pasākuma laiku Bērnu pilsētiņā būs iespēja vērot eksperimentu šovus, piedalīties zinātnes, tehniskajās, mūzikas un mākslas darbnīcās. Aktīvākie varēs priecāties sporta laukumā, piedaloties sporta aktivitātēs. Ikviens varēs doties izjādē ar ponijiem, izzināt raķešu zinātni, apmeklēt grāmatu māju, kā arī paši mazākie apmeklētāji būs aicināti iepazīt mūzikas instrumentu pasauli kopā ar Orff mūzikas studiju.

Plkst. 15.00 svētki turpināsies Bērnu parkā “Fantāzija”, kur ikviens varēs piedalīties jautrās spēlēs un rotaļās ar pasaku varoņiem, kā arī radošajās darbnīcās.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, A/S “Diāna” un SIA “Unilever Baltic LLC”, Ingman saldējums.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt ŠEIT.