Bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts “Mani sapņi zied debesīs tavās…”

16. februārī pl.14.00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts “Mani sapņi zied debesīs tavās…”.

Koncertā piedalīsies Centra sākumskolas ansamblis “Saules zvani”, vokāli instrumentālās grupas “Windy temper” un “Jautrie draugi” (vadītāja S.Sproģe), kā arī PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas pūšaminstrumentu kvintets (vadītāja A. Lodziņa) un PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas ģitāristi (vadītājs R.Krūziņš).

 

Ieeja pasākumā 1.40 EUR.

 

Pasākumu atbalsta: VentSystem

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.