Bigbenda "Sigulda" koncerts

Piektdien, 7. februārī, plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā norisināsies bigbendu koncerts.

Koncertā tiksies dažādu paaudžu mūziķi, sniedzot muzikālu baudījumu ikvienam klausītājam. Apmeklētājus ar dažādiem skaņdarbiem priecēs gan bigbends "Sigulda" un tā solisti- Inese Greste-Bernāne, Eva Strazdiņa, Daiga Matisone, Raimonds Eizenšmits (mākslinieciskais vadītājs Vilnis Boitmanis (BOICH)), gan arī Ventspils Junioru bigbends un Ventspils Senioru bigbends (mākslinieciskais vadītājs Renārs Lācis).

Bigbendu koncerts veidots kā sadraudzības pasākums starp Siguldas un Ventspils mūziķiem. Siguldieši Ventspils bigbendu varēs dzirdēt  šī gada septembrī.

Bigbends “Sigulda” ir pieredzējis kolektīvs,  šobrīd tiek aizvadīta tā 62. sezona. Savulaik to ir vadījuši Jānis Meija, Jānis Raslavs, Alnis Zaķis, kā arī Pēteris Goldbergs. Šī brīža bigbenda vadītājs Vilnis Boitmanis ir studējis Ventspilī. Bigbends ir koncertējis ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Moldovā, Krievijā, kā arī ir bijis vairākkārtējs festivālu “Liepājas Dzintars” un “Dzintara Trompete” (Kauņa, Lietuva) laureāts. Arī pašreiz bigbends “Sigulda” aktīvi piedalās gan Siguldas, gan citu pilsētu kultūras pasākumos.

Biļešu cena -  2.00 EUR.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk. Ventspils Kultūras centra kasē un internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/80153. 

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]