Deju uzvedums "Kaķīša dzirnavas"

Svētdien, 2. februārī, plkst. 15.00 Ventspils deju ansambļa “Liedags” visu paaudžu dejotāji un senioru deju kopa “Brīzīte” aicina visus uz deju uzvedumu “Kaķīša dzirnavas” pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem teātra namā “Jūras vārti” .

Tas būs krāšņs uzvedums visai ģimenei, kurā tiks izdejots stāsts par ticību labajam, par nepadošanos, kā arī nepieciešamību saglabāt pozitīvo skatījumu uz dzīvi jebkurā situācijā.

Kolektīvu vadītāja, idejas autore, režisore, horeogrāfe Inga Liepiņa ir pārliecināta, ka pasaku gan lielā, gan mazā cilvēka dzīvē nekad nav par daudz. Deju ansamblis “Liedags” arī iepriekš iestudējis dažādas pasakas kā piemēram Kapteiņa Granta bērnus, Īkstīti, Sprīdīti, u.c., kas skatītāju vidū bijušas ļoti pieprasītas. Nu jau šādi kopīgi iestudēti deju uzvedumi ir kļuvuši par tradīciju.

Biļešu cena: 2 EUR. 

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk. internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/80152

___________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]