Deju uzvedums “Kapteiņa Granta bērni”

Svētdien, 3. februārī pl.15.00 teātra namā “Jūras vārti” Ventspils deju ansamblis “Liedags” aicina uz deju uzvedumu “Kapteiņa Granta bērni”, kurš veidots pēc rakstnieka Žila Verna romāna motīviem.

Viss sākās ar atrastu pudeli. Kur meklēt nelaimīgo kapteini Grantu? Vai kapteiņa bērni sastaps tēvu? Kā ceļiniekiem izdosies pārvarēt visus šķēršļus saistītus ar dabas parādībām, plēsīgiem zvēriem, cilvēkēdājiem?

“Mums gribas eksperimentēt, lai dejotāji daudzveidīgāk varētu izpausties dejas valodā, iejusties tēlos ne tikai tautas dejas, bet arī mūsdienu dejas formā” tā par uzveduma ieceri kolektīva mākslinieciskā vadītāja un idejas autore Inga Liepiņa. Iepriekšējos gados deju ansambļa “Liedags” sniegumā deju uzvedumos ir izdejotas pasakas “Kaķīša dzirnaviņas”, “Sniega karaliene”, “Sprīdītis”, “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Īkstīte” u.c., kuri ir ieguvuši skatītāju nedalītas simpātijas un pozitīvas atsauksmes.

Ceļo kopā, izbaudi aizraujošas dēkas un laimīgas izglābšanās līksmi!

Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, SIA “Tehniskais Nodrošinājuma dienests”, Ventspils Tehnikums.

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].