Durbes novada Lieģu amatierteātra izrāde "Vecpuiši precas"

Svētdien, 1 martā, plkst. 14.30 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāma Durbes novada Lieģu amatierteātra izrāde – H. Krūmiņš “Vecpuiši precas”, Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2019" Kurzemes reģiona skates ietvaros.

Izrāde ir komēdija divos cēlienos. Režisore: Dace Liepa. 

Komēdijas pamatā ir jauna saimniekdēla Friča vēlme precēties. Bet, lai apprecētos ar to meitu, kuru sirds vēlas, jāizprecina viņas brālis. Mārtiņš ir kautrīgs, nedaudz „aizsēdējies” saimniekdēls, kuram sieva nemaz nav prātā.  Vai Fricim un Mārtiņam izdosies apprecēties?

Ieeja bez maksas.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]