Izklaidējošo programma bērniem „Mikija dārgumu medības”

Svētdien, 15. septembrī plkst. 11:00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15:00 Bērnu parkā „Fantāzija” aicinām uz izklaidējošo programmu bērniem „Mikija dārgumu medības”.

Hei, hei Te Mikijs ar Tevi runā! Nāc 15. septembrī uz bērnu pilsētiņām un kopā ar mani izspēlēsim jautras spēles, kurās atrisināsim nezināmo dārgumu karti. Lai izpildītu šķēršļu joslu būs nepieciešams izspēlēt īpašo mikimausu spēli. Būs jautri, ņem tik līdzi arī mammu un tēti - viņiem arī patiks piedalīties.

Pasākumus vadīs mākslinieks Aivars Birzmalis.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]