Izklaidējoša programma bērniem „Simbas piedzīvojumi pilsētā!"

Svētdien, 22. septembrī plkst. 11:00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15:00 Bērnu parkā „Fantāzija” aicinām uz izklaidējošo programmu bērniem „Simbas piedzīvojumi pilsētā!"

He hei draudzīgais Lauvēns Simba  dodas īpašā ceļojumā, lai pirmo reizi nokļūtu pilsētā. Simbas piedzīvojums ved uz skaistu pilsētu - Ventspili, bet kas tad tas? Tik daudz cilvēki, mašīnas un luksoforu gaismas! Kā lai neapjūk šai vietā? Kā lai atrod īsto ceļu? Kā iepazīt jaunus draugus? Nāc kopā ar mums un iepazīstini Lauvēnu ar skaisto pilsētu un visi kopā izdzīvosim neaizmirstamu pilsētas stāstu.

Pasākumus vadīs radošā apvienība “Jogitas pasākumi”.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]