Koncerts "Deju karuselis"

Koncerts “Deju karuselis”

Sestdien, 20. janvārī, plkst. 16.00 teātra namā “Jūras vārti” notiks bērnu tautas deju kolektīvu koncerts “Deju karuselī”.

Atsaucoties mājinieku – Ventspils 1.-2. klašu deju kolektīva “Liedags”, 3.-5. klašu deju kolektīva “Liedags”, 6.-9. klašu deju kolektīva “Liedags” un pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīva un to vadītājas Ingas Liepiņas ielūgumam, īstu deju karuseli iegriezīs un deju rakstus izdejos arī vieskolektīvi - Ropažu novada Kultūras un izglītības centra bērnu un jauniešu deju kolektīva “Cielaviņa” 3.-6.klašu un 7.-9.klašu grupas, vadītāja Terēza Jozefa, repetitore Zane Kristiāna Jozefa, Rīgas bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Tautas deju ansamblis “Dancītis”, vadītāja Ilze Dzene un Babītes novada Kultūrizglītības centra bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Kaspīne”, vadītāja Dace Veide.

Koncerta programmā tiks piedāvātas gan horeogrāfu jaunrades dejas, gan arī dejotājiem un skatītājiem iemīļotas dejas, kuras, kopā ar dažādiem novadiem raksturīgajiem rakstainajiem tautas tērpiem, kopā veidos raibu un krāsainu deju karuseli.

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.