Koncerts “Dziedam jaunu dziesmu”

Ceturtdien, 14. jūnijā plkst. 19.30 Ventspils Nikolaja evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks koncerts “Dziedam jaunu dziesmu”, kurā muzicēs Kristīne Adamaite (ērģeles), Artis Sīmanis (saksofons), Ieva Parša (mecosoprāns).

 

Mūziķi par programmu: “2015. gadā bija ļoti nozīmīgs notikums Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas dzīvē. Tika izdota jaunā Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas dziesmu grāmata, kurā bez daudzu gadu desmitus jau izmantotajām dziesmām ir iekļautas arī jaunas dziesmas, kuras sarakstījuši mūsdienu latviešu komponisti. Pārlapojot šo krājumu, mēs esam atlasījuši piecu komponistu dziesmas, kas būs par pamatu mūsu jaunajai programmai. Un mēs esam uzrunājuši šo dziesmu autorus komponistus Andreju Jansonu (ASV), Ilzi Reini, Valdi Zilveri, Madaru Kalniņu un Aivaru Kalēju, balstoties uz šo dziesmu muzikālo materiālu radīt jaundarbus mūsu sastāvam (balss – saksofons – ērģeles). Visi šie komponisti ar lielu prieku ir devuši piekrišanu. Vai komponists pilnībā iekļaus šo dziesmu savā jaunajā skaņdarbā, vai tikai saklausīsim dziesmas intonācijas, jaunā skaņdarba forma – tas viss katra komponista ziņā.”

 

Koncertā ieeja bez maksas.

 

Finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Organizē VSIA „Latvijas Koncerti” un Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].