Koncerts "Ievij dejā pavasari"

Svētdien, 19. maijā plkst.15.00 teātra namā “Jūras vārti”, noslēdzot 27-to radošās darbības sezonu, Ventspils deju ansambļa “Liedags” gan lielie, gan mazie dejotāji un vadītāja Inga Liepiņa aicina uz koncertu “Ievij deju pavasarī”, kurā sev tīkamu priekšnesumu varēs atrast ikviens.

Kā jau ik gadu, dejotāji savus uzticīgos skatītājus priecēs ar jauniestudējumiem, dejotāju pašu iemīļotām dejām, kā arī dejām no XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku  repertuāra, parādot sezonas laikā sagatavoto programmu. Ar pavasara smaidu un jestrām dejām, tiks ierībināti priekšnesumi  no deju uzveduma “Kapteiņa Granta bērni”.

Koncertu kuplinās arī senioru deju kopa “Brīzīte”, duets Marita Snipke un Jānis Snipkis, Linda Stromane, Skaņskatu un Mākslas studijas audzēkņi.

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Informāciju par Kultūras centra privātuma politiku skatīt ŠEIT.